Uroczyste Ślubowanie Klasy Pierwszej

Data dodania: 2020-10-30

W środę 14 października odbyła się uroczystość ślubowania klasy pierwszej. Tego dnia pierwszoklasiści zdali swój pierwszy szkolny egzamin i zostali przyjęci do braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Sosnowicach.

Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej, która na ten dzień przybrała odświętny wygląd. Wśród gości była pani dyrektor mgr Elżbieta Kosek, Grono Pedagogiczne, a także delegacja klas starszych.

Uczniowie pierwszej klasy zaprezentowali swój program artystyczny, w którym wykazali się umiejętnością recytacji wierszy i śpiewu piosenek. Mimo dużej tremy wszystko wypadło znakomicie. Kulminacyjnym punktem było uroczyste ślubowanie, po którym pani dyrektor dokonała pasowania pierwszoklasistów na uczniów - życząc samych sukcesów w długiej karierze szkolnej.

Na zakończenie miłego i pełnego wrażeń dnia, uczniowie udali się do sali na przygotowany przez Rodziców słodki poczęstunek. To był niewątpliwie bardzo przyjemny dzień, który na długo pozostanie w ich pamięci !

 

Życzymy naszym najmłodszym uczniom wspaniałych szkolnych przeżyć, fantastycznych doświadczeń oraz wspólnych inicjatyw. Pamiętajmy, że edukacja jest pięknym doświadczeniem właśnie dlatego, że nie idziemy przez nią sami.

Opracowanie : Ewelina Smajek

Copyright © Szkoła w Sosnowicach
Deklaracja dostępności
Autor strony: Agnieszka Lupa
Realizacja 2019- Dobre Linki NETu
Informacja O stronie
Script logo