Uczniowie

Uczniowie naszej szkoły w roku 2021/2022

 

Grupa „Motylki”

  1. Szymon Bator
  2. Aurelia Bębenek
  3. Zuzanna Bębenek
  4. Wojciech Bielowicz
  5. Barbara Bryła
  6. Adrianna Brzezińska
  7. Oliwia Bułat
  8. Szymon Dziedzic
  9. Sebastian Fudali
  10. Hanna Górka
  11. Kacper Hohmann
  12. Szymon Jankowicz
  13. Pola Karwacik
  14. Szymon Konopelski
  15. Kordian Kucharczyk
  16. Kinga Morawa
  17. Lena Mosór
  18. Weronika Pieprz
  19. Paulina Sowińska
  20. Ignacy Stelmach
  21. Kalina Talkowska
  22. Adam Wróbel
  23. Szymon Wyżga

 

Grupa „Wiewiórki"

  1. Franciszek Baran
  2. Hanna Bartczak
  3. Mila Brózda
  4. Pola Brózda
  5. Aleksander Brzeziński
  6. Zuzanna Bujak
  7. Liliana Bułat
  8. Szymon Dyduch
  9. Patryk Frączek
  10. Antoni Gabryła
  11. Maciej Jamro
  12. Mikołaj Jankowicz
  13. Rozalia Kasperek
  14. Oliwier Kmiecik
  15. Adam Kolasa
  16. Michał Kolasa
  17. Wiktoria Kolasa
  18. Aleksander Krugłow
  19. Szymon Kucharczyk
  20. Jan Lesiak
  21. Julia Marchewka
  22. Maksymilian Ochał
  23. Dominik Pawłowski
  24. Kordian Wacław
  25. Witold Westenholz

 

Klasa I

  1. Laura Bębenek
  2. Wojciech Bębenek
  3. Jagoda Brózda
  4. Antoni Czyżowski
  5. Oliwia Dziedzic
  6. Milena Jaworska
  7. Michał Leńczowski
  8. Leon Morawa
  9. Piotr Pyla
  10. Wojciech Sekuła
  11. Wiktoria Szczypczyk
  12. Magdalena Żmuda

 

Klasa II

  1. Sebastian Bębenek
  2. Aleksandra Bobula
  3. Julia Chytrzyńska
  4. Jan Czekaj
  5. Arkadiusz Frączek
  6. Amelia Hyla
  7. Szymon Jachimczak
  8. Jakub Kucharczyk
  9. Oliwia Kutaj
  10. Artur Lupa
  11. Michalina Ochał
  12. Jakub Pacut
  13. Daniel Parszywka
  14. Patryk Parszywka
  15. Natalia Skaber
  16. Hanna Westenholz
  17. Hanna Wróbel

 

Klasa III

  1. Oskar Bednarz
  2. Wiktor Bednarz
  3. Marko Bekhta
  4. Natalia Bogacka
  5. Oliwia Bujak
  6. Kacper Ciernia
  7. Nadia Frydrych
  8. Evheniy Hadzhyiev
  9. Wiktoria Holc
  10. Przemysław Jamro
  11. Julian Jaworski
  12. Henryk Stelmach
  13. Bartłomiej Wyżga
  14. Oskar Zaleński

 

Klasa IV

  1. Antoni Bańdo
  2. Maja Bartczak
  3. Alex Boroń
  4. Lena Czyżowska
  5. Milena Dyduch
  6. Adam Jankowicz
  7. Grzegorz Kasperek
  8. Kajetan Kucharczyk
  9. Nikola Kulig
  10. Maciej Lesiak
  11. Diana Martyniuk
  12. Konrad Mrowiec
  13. Kamila Pawłowska
  14. Karolina Pieprz
  15. Aleksandra Szczypczyk
  16. Wiktor Westenholz

 

Klasa V

  1. Amelia Adamczyk
  2. Julia Cichoń
  3. Radosław Bednarz
  4. Jakub Bębenek
  5. Mikołaj Bogacki
  6. Kacper Górka
  7. Martyna Gruca
  8. Zofia Kolasa
  9. Hubert Morek
  10. Maciej Okoń
  11. Karol Stelmach
  12. Jakub Suter
  13. Joanna Tyrybon
  14. Kacper Wągroda
  15. Antonina Westenholz
  16. Wiktoria Wróbel

 

Klasa VI

  1. Weronika Adamczyk
  2. Julia Bednarz
  3. Krzysztof Gleń
  4. Bartłomiej Kolasa
  5. Artur Kupiec
  6. Kacper Suter
  7. Zuzanna Tyrybon
  8. Adrian Zawada

 

Klasa VII

  1. Wiktoria Ciernia
  2. Antoni Czekaj
  3. Natasza Figiel
  4. Anna Guściora
  5. Milena Guściora
  6. Cezary Holc
  7. Patryk Jachimczak
  8. Weronika Kolasa
  9. Martyna Ostrowska
  10. Marcin Przewoźniak
  11. Franciszek Sekuła
  12. Kajetan Talkowski
  13. Damian Wacław
  14. Zuzanna Wągroda
  15. Julia Wędzicha
  16. Kamil Wędzicha

 

Klasa VIII

  1. Kamil Antos
  2. Natalia Bujak
  3. Mateusz Bujak
  4. Nikola Bogacka
  5. Patrycja Chromy
  6. Patryk Chytrzyński
  7. Weronika Dywan
  8. Sebastian Jachymczyk
  9. Damian Kasperek
  10. Filip Knapik
  11. Martyna Kolasa
  12. Adam Kucharczyk
  13. Kacper Kwiatkowski
  14. Dawid Sowiński
  15. Mateusz Stokłosa
  16. Jarosław Wieczorek
  17. Łucja Wyroba
Copyright © Szkoła w Sosnowicach
Deklaracja dostępności | Polityka prywatności / cookies
Autor strony: Agnieszka Lupa | Realizacja 2019- Dobre Linki
Informacja O stronie
Script logo