Styczeń 2023

Data dodania: 2023-02-16

Mali Giganci I i II

Styczeń upłynął nam jako miesiąc bardzo pracowity. Od powrotu do szkoły po przerwie świątecznej trwały przygotowania do orszaku Trzech Króli. Następnie wiele czasu poświęciliśmy na przygotowania dużej uroczystości szkolnej i środowiskowej Dnia Babci i dziadka. Nasza świetlica w sposób czynny włączyła się do pomocy zarówno podczas prób jak również przygotowując upominki dla babć i dziadków.

W styczniu ważne było również poprawianie ocen, pomoc dzieciom w przygotowaniu do zajęć, aby oceny półroczne były jak najlepsze. Styczeń to również miesiąc zabaw na świeżym powietrzu, lepienia bałwana, rzucania śnieżkami do celu, zabawy na śniegu.

W tym miesiącu uczestniczyliśmy w wielu grach i zabawach ruchowych z różnymi urządzeniami sportowymi na sali gimnastycznej. Szczególnie małe dzieci lubią wszelkie zabawy ruchowe.

W tym miesiącu wykonaliśmy również wiele prac manipulacyjno- konstrukcyjnych z użyciem różnorodnych materiałów, ciekawe prace plastyczne, które znalazły się na wystawkach.

Wielokrotnie uczestniczyliśmy w rozgrywkach i konkursach szachowych, warcabowych oraz innych. Wielokrotnie śpiewaliśmy piosenki, tańczyliśmy, graliśmy na instrumentach. Przeżywaliśmy wiele emocji podczas oglądania filmów dla dzieci. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa na ferie zimowe.

Miesiąc styczeń zakończyły ferie zimowe uczniów.

Copyright © Szkoła w Sosnowicach
Deklaracja dostępności | Polityka prywatności / cookies
Autor strony: Agnieszka Lupa | Realizacja 2019- Dobre Linki
Informacja O stronie
Script logo