Ślubowanie klasy I

Data dodania: 2022-10-26

14 października, w Dniu Edukacji Narodowej, w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania i Pasowania uczniów klasy I. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Brzeźnica pan Bogusław Antos, Radny Gminy Brzeźnica pan Marian Ostrowski, Dyrektor Szkoły pani Elżbieta Kosek, przedstawiciele Rady Rodziców: pani Paulina Frydrych, pani Patrycja Krugłow, nauczyciele, którzy pracowali i pracują w naszej szkole, pracownicy szkoły oraz rodzice uczniów klas pierwszych.

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Uczniowie, pomimo tremy, wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Po części artystycznej odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach. Ciepłe i miłe słowa oraz życzenia powodzenia w szkole i wielu sukcesów skierowali do pierwszoklasistów Wójt Gminy Brzeźnica pan Bogusław Antos oraz Pani Dyrektor.

W drugiej części członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim, którzy na co dzień wspierają naszą szkołę.

Copyright © Szkoła w Sosnowicach
Deklaracja dostępności | Polityka prywatności / cookies
Autor strony: Agnieszka Lupa | Realizacja 2019- Dobre Linki
Informacja O stronie
Script logo