Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Data dodania: 2022-09-12

1 września 2022r. w Szkole Podstawowej w Sosnowicach nastąpiła inauguracja nowego roku szkolnego 2022/2023. Uczniowie klas I-VIII, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły spotkali się na uroczystej akademii. Pani Dyrektor Elżbieta Kosek powitała serdecznie zgromadzonych w murach naszej szkoły i życzyła wszystkim uczniom powodzenia, wytrwałości oraz wielu sukcesów w nauce. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją edukację. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor nawiązała również do rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Po uroczystym apelu uczniowie oraz wychowawcy udali się na pierwsze spotkanie po wakacjach do klas, które w czasie wakacji zostały odmalowane i odświeżone przez rodziców i przyjaciół szkoły.

Serdecznie dziękujemy osobom, które poświęciły swój wolny, wakacyjny czas i brały aktywny udział w pracach remontowych: Panu Marcinowi Zawadzie, Panu Wojciechowi Pieprz, Panu Marcinowi Adamczykowi, Panu Dariuszowi Westenholz, Panu Piotrowi Bobula, Pani Beacie Stelmach, Państwu Beacie i Sławomirowi Wyżga, Państwu Agnieszce i Marcinowi Jamro, Państwu Paulinie i Tomaszowi Frydrych.

Państwa pomoc i zaangażowanie jest dowodem na to, że nie pozostajemy sami w naszych codziennych zmaganiach.

Copyright © Szkoła w Sosnowicach
Deklaracja dostępności | Polityka prywatności / cookies
Autor strony: Agnieszka Lupa | Realizacja 2019- Dobre Linki
Informacja O stronie
Script logo