Czas rozwinąć skrzydła...

Data dodania: 2022-07-30

Te słowa towarzyszyły 24 czerwca 2022 roku czternastu absolwentom Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach. W tej ważnej dla nich chwili towarzyszyli im: Wójt Gminy Brzeźnica, Dyrekcja Szkoły, przewodnicząca Rady Rodziców, Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz młodsi Koledzy i Koleżanki. W trakcie uroczystości uczniowie klasy ósmej ślubowali na sztandar szkoły a następnie nastąpiło przekazanie go przedstawicielom klasy siódmej. Występ artystyczny został poprzedzony galą rozdania świadectw z wyróżnieniem i nagród uczniom klas I-VIII, które wręczyła Pani Dyrektor wspólnie z nauczycielami. Rodzicom absolwentów wyróżniających się w nauce wręczono listy gratulacyjne. Szczególne podziękowania za wieloletnią działalność w Radzie Rodziców otrzymała Pani Barbara Dyrga. Podczas uroczystości pożegnaliśmy również odchodzącą na emeryturę Panią Krystynę Hardek, życząc jej dużo zdrowia, długich lat życia - spokojnych i pogodnych, delektowania się czasem wolnym na emeryturze i realizowania swoich marzeń i pasji.
Uroczystość została zwieńczona występem artystycznym podczas którego uczniowie klasy ósmej zaprezentowali się śpiewająco. Gromkimi brawami został nagrodzony polonez, który zatańczyli udowadniając, że są stworzeni do tańca i do ... sukcesów. Wzruszające utwory muzyczne przeplatali humorystycznymi scenkami z życia w naszej szkole. „W podzięce za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce” ósmoklasiści swój program artystyczny zadedykowali Wójtowi Gminy Brzeźnica, Pani Dyrektor, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom Szkoły oraz Rodzicom. Był to dzień pełen emocji - od radości, przez satysfakcję, aż po łzy wzruszenia. Coś się kończy, a coś się zaczyna, lecz wspaniałych ośmiu lat się nie zapomina... Zamyka się pewien etap życia, by można było stanąć na progu nowych wyzwań i przeżyć. Czas rozwinąć skrzydła! Życzymy Wam realizacji marzeń, wiary we własne możliwości i zapału do nauki.
Gratulujemy wszystkim uczniom wyników edukacyjnych oraz sukcesów jakie osiągnęli w bieżącym roku szkolnym. Życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji oraz niezapominanych wrażeń.

Copyright © Szkoła w Sosnowicach
Deklaracja dostępności | Polityka prywatności / cookies
Autor strony: Agnieszka Lupa | Realizacja 2019- Dobre Linki
Informacja O stronie
Script logo